Prep Time
15 Mins
Yield
4 servings

How to Make It

Combine all ingredients in medium bowl. Serve on your favorite bread or in lettuce cups.

Cost per recipe*: $48
Cost per serving*: $62
*Based on average retail prices at national supermarkets.

You May Like

Ratings & Reviews